Jak zrobić krem do twarzy?

Nasze babki same robiły kremy do twarzy. I czuły się wspaniale, bo nie były narażone na kremy pełne chemii, powodujące alergię. Używały naturalnych kremów i cieszyły się ich wysoką jakością, wiedząc dokładnie, co do takich kremów zostało włożone. Naturalny krem do twarzy – jak zrobić samemu? Kupuje się bazę kosmetyczną, dodaje do niej olejki i witaminę E, a taki krem ma jeden ogromny walor – nie ma w sobie chemicznych dodatków i parabenów.

To krem na naszą miarę, bo same go zrobimy. Można zrobić krem na bazie masła orzechowego i naturalnych dodatków. Kremy z naturalnych składników robi się w małych ilościach, ponieważ one szybko się psują. Nie mają niczego, co przedłużałoby ich trwałość. Zachęcamy do stosowania takich kremów regularnie, bo ich jakość jest wysoka i nie zaszkodzą nikomu. Nie spowodują alergii.

Jeśli nie własny krem to…

Jeśli nie stosuje się własnego kremu to polecany jest krem Richevon. To krem delikatny, nawilżający, ujędrniający. Jest to krem przeciwzmarszczkowy, który kryje w sobie sekret gładkiej i wiecznie pięknej cery. To krem dla niejednej pani, bez którego żyje się bardzo trudno, dlatego dobrze jest go mieć. Po tym kremie cera stanie się gładka, nawilżona oraz piękna. Warto taki krem stosować i nie należy żałować wydanych na niego pieniędzy. Kupując krem oszczędzimy sobie pracy z tworzeniem własnego specyfiku. Cera z wiekiem się starzeje, a dobry krem taki proces spowalnia i sprawia, że panie cieszą się piękną cerą o wiele dłużej. Zmarszczki powstają na twarzy, wyglądają albo niczym delikatne kreski, albo głębokie bruzdy. Krem Richevon spowalnia powstawanie zmarszczek i to panie cenią w nim najbardziej. W tym kremie są naturalne roślinne składniki, które znakomicie wpływają na cerę. Ich jakość jest wysoka, sposób działania wyjątkowy. Lawenda, pąki, kofeina, koenzym Q10 sprawiają, że cera wygląda wręcz czarodziejsko. To wielki walor tego wspaniałego kremu do twarzy. Rośliny ujędrniają, nawilżają i przywracają młody wygląd. Niejedna osoba pragnie stosować krem Richevon i cieszy się jego jakością, bo to krem najwyższej próby. Zobacz, kiedy warto zacząć go stosować http://www.zmarszczki-statyczne.net.pl/kiedy-zaczac-uzywac-krem-na-zmarszczki-mimiczne/

Next Article

4 Replies to “Jak zrobić krem do twarzy?”

  1. Danuta

    Ale taki krem to chyba bardziej nawilży? No warto taki zrobić ale to też trzeba czasu trochę. No ja stawiam jednak na richevon – też jest naturalny a rzecież nanozłota czy lukrecji nigdzie nie dostane – przynejmniej nie bedzie sie to oplacalo.

  2. Patrycja

    Jest dużo na yt przepisów na domowe kremiki, wystarczy poszukać. Niemniej jednak warto mieć jeden dobry krem, bo on jest przebadany i ma zazwyczaj potwierdzoną skuteczność. Teraz jest taki wybór, że każdy coś dopasuje do swojej cery i to bez jakichś większych problemów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *